138 Views0
Inwestycja we własną firmę czy może praca na etacie? Wielu z nas mierzy się z tym dylematem.

Inwestycja we własną firmę czy może praca na etacie? Wielu z nas mierzy się z tym dylematem.

Własna firma kojarzy nam się z większymi dochodami, prestiżem i szerszymi możliwościami. Praca na etacie natomiast to przewaga stabilizacji, niestety niekoniecznie  dużych dochodów, przynajmniej na papierze. Wiemy dokładnie ile i kiedy zarobimy (przynajmniej w teorii), co przy prowadzeniu działalności nie jest takim pewnikiem. Przy pracy na etacie stoimy również przed dylematem jaką pracę wybrać, czy taką związaną z wykształceniem czy taką, która da nam możliwości rozwoju w przyszłości?

W co więc inwestować swój czas? Oczywiście w siebie! To czy Twoim wyborem będzie własna firma czy etat będzie zależało od Twoich ambicji i motywacji, natomiast to co jest pewne to to, że inwestycja w siebie prędzej czy później zawsze się opłaci. W jaki sposób to zrobić? Podnosić swoje kwalifikacje, uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach i seminariach, czytać branżowe książki i publikacje etc. Form jest wiele, niekiedy nie wymagających dużego wkładu finansowego, jak webinary online czy fachowa literatura.

Wystarczą tylko chęci. Pobudka! Dzisiejszy rynek wymaga od nas wyższych kwalifikacji nie tylko zawodowych ale również takich związanych z pracą w zespole, motywacją i pracą z ludźmi. Te ostatnie są ponadczasowe i przydadzą się w każdej sytuacji, pod warunkiem, że będziemy potrafili wykorzystać i dostrzec każdą nadarzającą się na rynku pracy okazję. W naszym zespole mamy świadomość, że takie okazję przydarzają się niezwykle rzadko ale warto je wykorzystać i być na nie przygotowanym. Dzięki inwestycji w siebie zyskasz przewagę i będziesz gotowy kiedy szansa pojawi się na horyzoncie. Zapraszamy Cię do uczestnictwa w szkoleniach i seminariach, które mamy do dyspozycji w naszym zespole. Nauczysz się z nich jak stawiać sobie cele, jak budować swój sukces na sukcesie innych, jak pracować na swoją przyszłość i wziąć ją w swoje ręce!