259 Views0
Co piąty Polak chce w ciągu najbliższych 2 lat zmienić swoje obecne miejsce zatrudnienia. Czy należysz do tej grupy?

Z raportu przygotowywanego przez Work Service wynika, że 20 proc. Polaków zamierza w ciągu najbliższych dwóch lat zmienić swoje obecne miejsce zatrudnienia. Oznacza to, że co piąta osoba chce odejść z pracy.

Ponad dwie trzecie tej grupy chce znaleźć nową pracę jeszcze w tym roku. Największa skłonność do rotacji występuje wśród osób młodych (28 proc.) w wieku 18-34 lata, a najmniejsza wśród pracowników 55 plus (9 proc.).

Czy to jest dobra informacja? Myślę, że TAK. Dlaczego? Ponieważ większa liczba osób zainteresuje się nie pracą dla kogoś, a właśnie dla siebie. Przeanalizuje swoje cele, ustali plan działania i zacznie działać i pracować na swoją a nie czyjąś przyszłość.

A czy ty jesteś gotowy do działania? 

A będąc przy działalności to zerknijcie na najnowsze badania dotyczące prowadzenia własnej firmy.

Ludzie na całym świecie dzielą się podobnymi poglądami na temat rozpoczęcia własnej działalności – boją się zawieść (53%) i martwią się o pieniądze na rozpoczęcie działań (62%) ???
43% ankietowanych nie poświęciłoby swojego wolnego czasu na rozwój własnego biznesu natomiast zdecydowane NIE własnej firmie powiedziało 48% ankietowanych.
36% osób obawiało się o brak wsparcia ze strony swojej rodziny i przyjaciół.

Czy ty również miałbyś takie same obawy?

Czy jest możliwe prowadzenie firmy z niskim ryzykiem i bez inwestycji lub prowadzić własną firmę w domu? Oczywiście, musisz tylko wybrać odpowiedni model. Jednym z takich modeli jest marketing sieciowy, prosty model biznesowy o niskim stopniu ryzyka, w którym możesz  wygenerować dodatkowy dochód i prowadzić firmę w domu. Masz też kilka możliwości – możesz poprowadzić duże przedsiębiorstwo lub niewielką firmę i dorobić do wypłaty – to Ty dokonujesz wyboru. Wszystko zależy od poświęconego czasu i Twojego zaangażowania. Nie musisz inwestować w żaden magazyn ani sklep czy towar. Dodatkowym atutem jest to, że korzystasz z doświadczenia osób, które wykorzystały swoją szansę. One już osiągnęły to, co Ty dopiero zamierzasz osiągnąć. A więc pracujesz dla siebie, ale nie jesteś sam. 

Podstawowe korzyści:

  • Elastyczne możliwości zarabiania, sam decydujesz, gdzie i kiedy pracujesz – możesz dorobić po pracy w domu albo pracować online
  • Brak konieczności dokonywania dużych inwestycji początkowych
  • Brak zobowiązań dotyczących zakupów i minimalnej wartości zamówień
  • Gwarancje
  • Szeroka gama produktów 
  • Wsparcie techniczne: aplikacje mobilne, narzędzia i materiały cyfrowe 
  • Wsparcie szkoleniowe: bezpłatne, dostępne online szkolenia wideo i warsztaty prowadzone przez trenerów
  • Nniska inwestycja lub jej brak 

 
 

  Artykuł stworzony przez zespół Postaw Na Siebie. Wszelkie kopiowanie wyłącznie za zgodą.

Leave Comment: